Časté otázkyJaké jsou rozdíly mezi vámi nabízenými přípravky a běžnou kosmetikou?

V naší nabídce naleznete zdravotnické prostředky, které jsou určeny k léčbě a mírnění projevu nemocí. Proto je můžete zakoupit pouze v rámci distribuční sítě lékáren. Naproti tomu kosmetika plní zejména funkci regenerační a estetickou. 

Mohu používat Apipol mast i na plenkovou dermatitidu?

Apipol mast zvlhčuje a uklidňuje vysušenou pokožku tak, že vytváří ochrannou vrstvu díky, které se urychluje hojení drobných zranění, škrábanců a popálenin. Používá se na uklidnění podrážděné pokožky, tedy i plenkové dermatitidy.

Kde mohu koupit přípravek Otosan?

Všechny naše přípravky je možné koupit v lékárnách (kamenných i vybraných internetových). Každá kamenná lékárna v České republice i na Slovensku je vám schopna přípravek objednat a mít jej k dispozici nejpozději do druhého dne. Výhodou běžné kamenné lékárny je také poradenství přímo v místě nákupu.

Mohou používat přípravky s propolisem i pacienti s citlivou pokožkou (dcera trpí od malička atopickým ekzémem)? Jak je to s alergiemi?

Ano, přípravky jsou vhodné i pro děti a pacienty s atopickou dermatitidou.Tak jako u všech přípravků/mastí/gelů je třeba předem otestovat reakci kůže na malé ploše pokožky. Ve výjimečných případech se může objevit alergická reakce způsobená přecitlivělostí na kteroukoliv složku přípravku. Upozornění: Osoby alergické na propolis by tento přípravek neměli používat! 

Kdo vyrábí vaše přípravky s propolisem?

Výrobcem zdravotnických přípravků Api care (Apiprodent, Apipol, Herpasan, Hemopropin) je chorvatská společnost Apipharma, která se více než 40 let věnuje výrobě přípravků s obsahem včelích produktů. Používá unikátní moderní výrobní postupy a je držitelem mnoha certifikátů (systému ISO 9001, ISO 13485 a systému HACCP) a ocenění (např.Superbrand 2012).

Motto společnosti jasně uvádí své cíle: výroba široké škály přírodních produktů a vysoká míra angažovanosti pro zlepšení kvality života svých zákazníků.

Je vhodné použití i pro těhotné a kojící?

Všechny přípravky Api care jsou vhodné pro těhotné a kojící, i pro děti. Například i na popraskané bradavky (Apipol mast) nebo v případě hemoroidů (Hemopropin mast), které se často objeví u žen v průběhu těhotenství. Mohou se používat i dlouhodobě.

V případě použití masti na popraskané bradavky doporučujeme před kojením dítěte bradavky otřít.

Zeptejte se nás!

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám, rádi Vám ji zodpovíme.