Co s ucpaným nosem?

Poradíme jak na něj...

Existuje přírodní řešení, které pomůže vyléčit ucpaný nos bez těchto vedlejších účinků. Otosan nosní spreje poskytují výhody léčivého přípravku současně s podporou přírody. Přirozeně očistí nosní dutinu, uvolní nos a poskytují úlevu díky snížení nosního otoku a to bez dalších nežádoucích účinků ani závislosti, navíc je můžete užívat opakovaně.

Otosan nosní spreje (Forte a Baby) obsahují přírodní BIO extrakty a oleje, jsou vhodné pro dospělé i děti (verze Otosan Baby bez omezení věku), pro těhotné a kojící ženy, i pro pacienty s onemocněním srdce. 

OTOSAN®nosní sprej Forte, žádejte v lékárně.
OTOSAN®nosní sprej Forte, žádejte v lékárně.

OTOSAN®nosní sprej Forte, 30 ml

Přírodní léčba ucpaného nosu
Doporučená cena -  206 Kč

Účinný přírodní nosní sprej s bio extrakty. Je vhodný pro dospělé (i s onemocněním srdce), pro těhotné a kojící ženy. Určený i pro opakované použití (tzn. po otevření lze používat až do data expirace).

Zklidňuje, hydratuje, změkčuje, čistí, zkapalňuje - pro ochranu sliznice.

Složení:  hypertonický 2,2% roztok s mořskou vodou z Bretaně obohacený o přírodní složky: extrakt z Aloe Vera a černého rybízu; esenciální oleje z Borovice horské, Tea Tree (Melaleuca) a citrónu.


NÁVOD K POUŽITÍ. Vydechnete vzduch z nosu, vstříkněte roztok do každé nosní dírky a držte hlavu vzpřímeně. Po použití trysku opláchněte.                                                                                                      

Skladování: Uchovávejte při teplotě 0 - 35 C°, mimo dosah dětí. Pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na obsažené složky. 

Zdravotnický prostředek, před použitím čtěte příbalový leták.

Žádejte ve Vaší lékárně.OTOSAN® nosní sprej Baby, žádejte v lékárně
OTOSAN® nosní sprej Baby, žádejte v lékárně

OTOSAN® nosní sprej Baby, 30 ml

Přírodní léčba ucpaného nosu pro děti 

Doporučená cena - 221 Kč

Účinný přírodní nosní sprej s bio extrakty. Je vhodný pro děti (bez omezení věku.) Určený i pro opakované použití (tzn. po otevření lze používat až do data expirace).

Zklidnuje, hydratuje, zmekcuje, cistí, zkapalnuje - pro ochranu sliznice.

Složení: hypertonický 1,1% roztok s mořskou vodou z Bretaně obohacený o Bio pomerančový esenciální olej, Bio Aloe Vera gel, glukonát mědnatý a karboxymethylbetaglukan.

Vhodný pro děti, těhotné/kojící ženy, i osoby s onemocněním srdce.


NÁVOD K POUŽITÍ. Vydechnete vzduch z nosu, vstríknete roztok do každé nosní dírky a držte hlavu vzprímene. Po použití trysku opláchnete.

Skladování: Uchovávejte pri teplote 0 - 35 C°, mimo dosah detí. Pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte v prípade známé precitlivelosti na obsažené složky.

Zdravotnický prostředek, před použitím čtěte příbalový leták.

Žádejte ve Vaší lékárně.