Naturgyn

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.

NaturGYN Scarlett, žádejte v lékárně
NaturGYN Scarlett, žádejte v lékárně

NaturGYN Scarlett, 2 ks tělíska 

Podpora gynekologického a urologického zdraví ženy 

Doporučená cena:

Čistě přírodní bylinné tělísko určené na podporu udržování gynekologického  a urologického zdraví ženy. Po aplikaci působí účinné látky tělíska lokálně koagulačně (sráží bílkovinné částice kvasinek a bakterií, sráží také odumřelé vrstvy poševní sliznice) a adstringentně ( v místě působení zabraňuje dalšímu šíření infekce a zánětu).

Napomáhá vstřebávání tekutin a sekretu. Obnovuje optimální poševní prostředí tak, že očišťuje a regeneruje buňky vaginální sliznice. 

Složení: Knidium (Cnidium monnieri)stemona japonská (Stemona sessilifolia)cypřišník letní (Kochia scorpia - bytel metlatý)buřina srdečník (Leonurus cardiaca)přestup (Smilax glabra),děhel čínský (Angelicasinensis)koprníček (Ligusticumwallichii)Borneol (anglický název pro směs pryskyřice Dryobalanops aromatice a SBlumea balsamifera). Směs bylin je ve vyváženém poměru slisovaná do tvrdé malé kuličky, opatřená je nezávadnou povrchovou nitěnou síťkou s výběžkem pro uchycení nitky určené k aplikaci. Během aplikace nemění kulička (tělísko) tvar a velikost. 

Zdravotnický prostředek, před použitím čtěte příbalový leták.

Žádejte ve Vaší lékárně.

Použití vaginálního tělíska NaturGYN Scarlett je velmi snadné a pohodlné:

Bylinné vaginální tělísko je určené k zavedení do vaginy.
V průběhu aplikace nemění velikost a tvar. Po celou dobu aplikace je dobře snášeno, neomezuje při sportovních aktivitách včetně koupání a plavání.
1. Vyjměte tělísko NaturGYN Scarlett ze sáčku.
2. Před použitím uvolněte nitku na výběžku tělíska.
3. Natáhněte nitku a přesvědčte se, že je dobře připevněná k tělísku.
4. Zaveďte tělísko i prst na délku nataženého ukazováčku směrem dozadu - viz. nákres. Pokud tělísko stále cítíte (při sezení, chůzi), zaveďte jej znovu trochu hlouběji. Nitka musí zůstat venku.
5. Nechte působit 72 hodin.
6. Po uplynutí 72 hodin tělísko vyjměte zatažením za nitku a odhoďte do odpadkového koše.

Pro udržení dobrého stavu doporučujeme použít 1 tělísko měsíčně. Při obtížích se doporučuje použití 2 tělísek s přerušením na 1 den mezi aplikacemi. Aplikace se opakují měsíčně do odeznění obtíží, maximálně však po dobu 3 měsíců.

Nepoužívejte, pokud se domníváte, že se na vaginální sliznici nebo zevním genitálu objevily prasklinky, či ragády (bolestivé trhlinky kůže).
Pohlavní styk se v průběhu aplikace nedoporučuje.
Nepoužívejte po porodu dříve, než se dostaví menstruace.
Lze použít s hormonální antikoncepcí a nitroděložním tělískem.
Je vhodné pro těhotné ženy, kojící matky a ženy s diabetem.
Není určeno pro dívky před prvním pohlavním stykem.
Upozornění:  Vaginální tělísko se nezavádí 7 dní před očekávanou menstruací, v jejím průběhu a 3 dny po skončení menstruace.